3426458.jpg

OFERTA

BIZNESOWA

Prowadzimy szkolenia językowe dla firm, korporacji, gdzie istnieje potrzeba wykorzystania języków obcych.

- SZKOLENIA W FIRMIE

- SZKOLENIA ONLINE

- SZKOLENIA WYJAZDOWE

- SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Zapraszmy do kontaktu, przygotujemy ofertę doskonale skrojoną

na potrzeby Państwa firmy.

Zapytaj o wycenę:

Dziękujemy za przesłanie!

TŁUMACZENIA

KOREPONDENCJA

Tłumaczenia pisemne dokumentów, stron internetowych, tłumaczenia dla wydawnictw. Tłumaczenia ustne.

Korespondencja międzynarodowa - pomagamy w telefonicznych kontaktach z zagranicznymi klientami. Jeśli nie znasz języka skorzystaj z naszej pomocy

Wszystkie tłumaczenia podlegają indywidualnej wycenie.

Biuro lekarski
branC5BCowy-doroC59Bli-min-1024x682.jpg

JĘZYK

SPECJALISTYCZNY

- BIZNESOWY

- PRAWNICZY

- MEDYCZNY

Jeśli szukają Państwo pomocy w innym specjalistycznym zakresie

prosimy o kontakt, pomożemy!

Jedyna taka szkoła językowa dla firm Katowice – DeRu centrum językowe

Gdy firma dobrze prosperuje i wypływa na szerokie wody, kluczowa staje się dla niej komunikacja w językach obcych. Stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności pracowników jest kluczem do robienia interesów na skalę międzynarodową. W ofercie szkoły językowej DeRu znajdą Państwo szeroki wybór kursów językowych dla firm, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i branży. Skrojony na miarę kurs językowy dla firm przygotowuje kursantów do swobodnego komunikowania i dyskusji na tematy branżowe, wymagające specjalistycznej terminologii.

Jaka szkoła językowa dla firm w Katowicach jest najlepsza?

Taka, która wyposaża kursantów w niezbędne słownictwo do wykonywania swojego zawodu i płynność językową zapewniającą swobodę komunikacji. Bo jak słusznie powiedział niegdyś Edward De Waal: „Z językami, wszędzie jesteś w domu”. Kursanci w szkole językowej dla firm DeRu Katowice nabywają biegłości w rozmowie na tematy biznesowe, branżowe i nie tylko. Doświadczenie i nieustająca pasja do nauki języków obcych sprawiają, że DeRu to obecnie bezkonkurencyjna szkoła językowa dla firm w Katowicach. Organizujemy efektywne szkolenia w firmach, szkolenia online, także szkolenia wyjazdowe oraz szkolenia indywidualne. Jeśli pragną Państwo szybko i skutecznie opanować język obcy, który przyda w biznesie – kursy językowe dla firm Katowice DeRu to idealne miejsce na podnoszenie swoich umiejętności lingwistycznych. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie i inwestycji w najcenniejszy zasób każdej firmy, czyli kapitał ludzki.